Ha ha ha umieram ze śmiechu
Nie poczułaś, że pies na Ciebie sika?
@Up Kojarzy mi się stara historia jak facet stojący w kolejce pyta faceta stojącego za nim, co ma zrobić, bo bardzo mu się chce siku. Ten mu odpowiada - lej pan do kieszeni tego z przodu.
-A nie skapnie się?
-A pan żeś się skapnął?
Hahahah :D Świetny żart. Brak w nim jednak odniesienia do rzeczywistości, więc moje pytanie do autora pozostawiam w stanie nienaruszonym :)
Dobrze, że Tomek na ciebie nie leje...
ewairena,
Nawet idiota się zorientuje, że twój iloraz inteligencji jest na tak niskim poziomie, że nie potrafisz się zorientować, że TO JA LEJĘ NA CIEBIE właśnie w taki trudny do zrozumienia dla ciebie sposób - nie reagując na zaczepki byle psychola. Tak, tak - o tobie tu mowa.
Odpisałam teraz jedynie po to, aby cię o tym uświadomić, bo sama nigdy byś do tego nie doszła i dalej żyła w błogiej nieświadomości...
LINGWISTYCZNE WYŻYNY:D u tej tępej dzidy, haha, dobre:D dawno się tak nie uśmiałam. Lilka, masz wyjątkowo upośledzonego trola:)
grgrgrgr,
wiem, ale to nie troll, tylko pokemon - trolle są znacznie mądrzejsze.
Ale przynajmniej można się pośmiać, teraz to dojeebała z grubej rury, hehe. Niedawno nie potrafiła napisać w prawidłowy sposób słowa `LILIANNA` - dwa błędy w prostym wyrazie... Kurva, wyjątkowy ciołek, a mogła wpaść na (genialny jak dla niej) pomysł, by przepisać lub skopiować.
Głupia i bez ambicji, żadnej samokrytyki w sobie, ale czego się spodziewać po przygłupie?
Jedynie tego, że będzie nam nadal dostarczać rozrywki:)
grgrgrgr,
otóż to, a Adminom roboty. Aż żółto pod jej wpisami, i monotematycznie "komentarz poniżej poziomu". Jak bardzo trzeba być tępym, aby nie uzmysławiać sobie własnego debilizmu, gdzie wszem i wobec wszyscy ją o tym próbują uświadomić...
@ liliana , przeciez to "lilianna "nie trzyma sie ani ku.. ani du .. i pasuje tylko do wiejskiego oltarzyka , dlaczego mialabym to pisac jak stoi w smiesznym czestochowskim oryginale ?
Użytkownik dostał ostrzeżenie za tą wypowiedź: 2013-05-06 16:16:30 [Powód:Komentarz poniżej poziomu]
@lilka , jeszcze jedno , ten grzeczny sloiczek wazeliny , ktory ci tu pomaga to nie WSZYSCY . Zreszta niedlugo ci go stluke :)
Użytkownik dostał ostrzeżenie za tą wypowiedź: 2013-05-06 16:17:50 [Powód:Komentarz bez związku z wpisem, którego dotyczy]
@ewairena;specjalnie dla ciebie postaram się przedstawić sprawę łopatologicznie:
- jadą cię nie tylko osoby, które zazwyczaj są za LILIANNĄ ale i będące przeciwko Niej
- Liliana to imię żeńskie, zresztą bardzo ładne
- "wiejskiego"- ty idealnie pasujesz do obrazu zacofanej polskiej wsi - naucz się w końcu stawiać znaki interpunkcyjne!!!
- a wazelina to się tobie przyda bo widać, że wibrator nie chce wejść i musisz wylać swoją frustrację tym spowodowaną
Zaglądam tu od dwóch lat ale takiego niereformowalnego człekopodobnego stworzenia jeszcze nie widziałem (-.-)
@Toudi, to mało widziałeś. Chociaż, mówiąc szczerze, Edzio tak długo nie wytrzymał.
@ewairena, rety, patrząc na twoje komentarze chciałoby się coś powiedzieć. Aby nie obrazić innych, ugryzę się w język (moja wypowiedź byłaby zbyt generalizująca cały rodzaj ludzki, choć na dobrą sprawę nazwanie cię człowiekiem byłoby przesadą). Nie mieści mi się po prostu w głowie (i to wcale nie z powodu jej rozmiaru), jak można być uparcie (nazwijmy rzecz po imieniu) głupim i upośledzonym, żeby doczepić się jednego człowieka i maltretować go cały czas? Weź wreszcie wstań od monitora i zajmij się czymś pożytecznym, na przykład tłuczeniem głową o ścianę i ustawianiem sobie szarych komórek w odpowiednim porządku, bo bałagan masz w głowie, że ho ho!
Program whois wskazuje na Anglię, jako miejsce pobytu ewairena. Wskazuje na to też znajomość tanich sklepów, które to z kolei omija użytkownik kornelka;P
Pewnie dlatego kobiecina tak słabo pisze po polsku - kilka lat na zmywaku ją oduczyło manier i dobrego wychowania, języka ojczystego nie licząc. Pa.
@ liliana , lilos-silos , gdzie jestes , przeciez jest poniedzialek ! A moze po sowitym weekendowym urobku pojechalas zakuoic cos , na czym bedziesz mogla nareszcie postawic laptopa ? :)
Użytkownik dostał ostrzeżenie za tą wypowiedź: 2013-05-09 18:50:58 [Powód:Komentarz poniżej poziomu]
Dziewczynko, Czy ty w końcu nauczysz sie pisać? Zamiast pisać głupoty na YAFUD, poczytaj lepiej jakąś książkę.
ewairena
Czy ty nie widzisz jakie twoje teksty są żałosne?! Nudna jesteś, uwzięłaś się na LILIANNĘ i Monin, a jesteś głupia jak lewy but. Tu żadnych wazeliniarzy LILIANNY nie ma, a Mefistofeles pod innym postem tam gdzie ty jesteś dobrze mówi, polać mu :D, jesteś szma.., niestety tak się zachowujesz!
Najczęściej komentowane teksty | |
---|---|
Ostatnie 7 dni | |
Ostatnie 30 dni | |
Ogólnie |
LILIANNA [YAFUD.pl] | 05 Maja, 2013 17:21
Dobrze, że Tomek na ciebie nie leje...
Toudi [YAFUD.pl] | 05 Maja, 2013 21:37
@ewairena;specjalnie dla ciebie postaram się przedstawić sprawę łopatologicznie:
- jadą cię nie tylko osoby, które zazwyczaj są za LILIANNĄ ale i będące przeciwko Niej
- Liliana to imię żeńskie, zresztą bardzo ładne
- "wiejskiego"- ty idealnie pasujesz do obrazu zacofanej polskiej wsi - naucz się w końcu stawiać znaki interpunkcyjne!!!
- a wazelina to się tobie przyda bo widać, że wibrator nie chce wejść i musisz wylać swoją frustrację tym spowodowaną
Zaglądam tu od dwóch lat ale takiego niereformowalnego człekopodobnego stworzenia jeszcze nie widziałem (-.-)