Jako, że pochodzę z bardzo wierzącej rodziny, postanowiłam zachować czystość do ślubu. Mój narzeczony przystał na to bez problemu, trochę mnie to zdziwiło, ale mimo to cieszyłam się bardzo. Po 2 latach ślub, a co z tym idzie - noc poślubna. Wiadomo, co się działo, jednak mój mąż, nie wyglądał na niedoświadczonego, jak się wcześniej zarzekał. Na końcu przytulił mnie i wyrwało mu się: jeszcze z nikim nie było mi tak dobrze w łóżku. Dla mnie Yafud. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Seks to potrzeba biologiczna (jak np. potrzeba jedzenia i snu). Jestem kobietą i sama nie miałabym ochoty być "czysta"przez kilka lat;D
0
8
Daria | 79.191.60.* | 22 Sierpnia, 2012 22:35
Nie rozumiem, czemu to jest w odrzutach. Ten yafud jest o wiele lepszy niż te, które obecnie znajdują się na głównej. Chyba metodą losową, na chybił-trafił wybieracie, co będzie na głównej.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
dragranis [YAFUD.pl] | 20 Sierpnia, 2012 10:56
żałosne.A co?ty myślałaś że facet nigdy wcześniej nie spał z inną kobietą?Dorośnij...
ArHaheigrab [YAFUD.pl] | 20 Sierpnia, 2012 11:00
Hahah, przecież dorosły facet też musi sobie ulżyć. Pozatym, to Ty obiecywałaś zachować tę swoją czystość do ślubu, a nie On. Jestem z niego dumny.
nikt | 82.160.139.* | 20 Sierpnia, 2012 11:19
Puszczał się na lewo i prawo,ale co ja tam wiem,męskie kur...wo jest zawsze usprawiedliwione...
SGPJ | 95.49.83.* | 20 Sierpnia, 2012 11:24
@nikt
A może miał dziewczyny przed poznaniem autorki, to ci nie przyszło do głowy, dziewczynko?
P.S. Jak z nikim mu nie było tak dobrze, jak z dziewicą, to chyba jednak był z lekka niedoświadczony.
nikt | 82.160.139.* | 20 Sierpnia, 2012 11:31
Tere fere męska solidarność,korniszony w zalewie octowej,zawsze znajda usprawiedliwienie...
dragranis [YAFUD.pl] | 20 Sierpnia, 2012 13:16
To nie usprawiedliwianie .To po prostu racjonalne spojrzenie na sprawę.
Bo przecież to takie straszne że np. sypiał z inną kobietą zanim poznał autorkę yafuda co nie?To wręcz niewybaczalne zachowanie ...
zuziaczek88 | 83.13.157.* | 20 Sierpnia, 2012 16:48
Seks to potrzeba biologiczna (jak np. potrzeba jedzenia i snu). Jestem kobietą i sama nie miałabym ochoty być "czysta"przez kilka lat;D
Daria | 79.191.60.* | 22 Sierpnia, 2012 22:35
Nie rozumiem, czemu to jest w odrzutach. Ten yafud jest o wiele lepszy niż te, które obecnie znajdują się na głównej. Chyba metodą losową, na chybił-trafił wybieracie, co będzie na głównej.